Not known Factual Statements About Sekso pozos

Pripažinkime – kai su partneriu žhelpžiame meilės žaidimus, mažų mažiausiai galvojame, kiek kalorijų jų metu sudeginame. Kita vertus, jei šios malonios veiklos metu galima atsikratyti vieno kito nereikalingo kilogramo, tai tik – pliusas.

Kartais prisiminimus apie karštą seksą aptemdo vienas didžiausių moters priešų – vėl prasidėjusi šlapimo takų infekcija.

Tai lietimui ir glamonėms sukurta poza, o jeigu akto metu dar laikysitės susikibę už rankų, intymumo rodyklė šoktelės dar aukščiau.

Jei vyrai turėtų ir galėtų pasirinkti pačią maloniausią intymių linksmybių pozą, kuri jiems niekada nepabostų, kaip manote, kokia ji būtų?

Partneris gali klūpėti šalia lovos – tokiu atveju įsiskverbimo gylis ir intensyvumas bus dar didesni.

Tai klasikinės „Misionieriaus“ pozos interpretacija. Moteris guli ant nugaros, laikosi rankomis už lovos krašto galvūgalyje.

Šiam kūno tipui daugiausia malonumo suteiks ir atsipalaiduoti leis sekso pozos, kuomet vyras moterį apkabina iš už nugaros. Jūs gulite ant šono, o partneris, esantis už jūsų, tokioje pat pozoje atsiduria jumyse.

Nepaisant senovinių veikalų, vakarietiškoje visuomenėje šių temų gana ilgai Sekso pozos buvo privengiama, neskaitant pornografijos ir medicininių tyrinėjimų.

Lūpos visada turi tvirtai apimti varpą, sukuriant minkštą spaudimą, o judesiai žemyn turi būti su paspaudimu. Svarbu nuolat stimuliuoti varpos galvutę liežuviu, pagal galimybes kaitaliojant glamones su giliu įsiskverbimu.

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for each kelius), bet vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina associateę ranka.

Abu partneriai kontroliuoja, kaip giliai jie stumia, todėl sekso poza yra aktyvi ir pasyvi abiem partneriams.

Kaip tai atlikti: Atsigulkite ant šono, vyras taip pat atsigula ant šono už jūsų. Leiskite jam įsiskverbti. Šis lėtas sekso judesys privers pajusti intymumą ir saugumą.

Tačiau šie pasikeitimai nebūtinai yra blogi. Net ir perkopę į septintąją dešimtį žmonės vis dar gali užsiimti pasitenkinimą suteikiančiu seksu. Tiesa, toks seksas skirsis nuo to, kaip jie mylėjosi jaunystėje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Factual Statements About Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar