Not known Facts About Sekso pozos

Nėštumo metu puikiai tinka pozos, kai moteris yra viršuje, nes taip jos pilvas išvengs spaudimo, o pajautrėję speneliai nebus bereikalingai dirginami.

Belieka tik kiek kilstelėti užpakalinę kūno dalį ir pasinerti į jausmingas bei aistringas šėliones. Ši poza padės paliesti pačias jautriausias jūsų kūno dalis. Tiks ir pagalvėlė, jei pasidėwebsite po pilvu.

Labai retai realybėje „ta“ moterų vietelė primena tobulą sultingą persiką, o vyrų „pasididžiavimas“ būna didelis ir glotnus kaip baklažano ikonėlė telefone.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Kunilingas – oralinio sekso rūšis, kuomet vyras lūpomis, dantimis ir liežuviu stimuliuoja moters klitorį ir glamonėja makštį.

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Jeigu labai skubate, pasinaudokite sudrėkintu popieriniu rankšluosčiu ar bekvapėmis drėgnomis servetėlėmis. Tik nenaudokite kvepalų ar dezodorantų – tai ne tik nebūtina, wager ir gali sudirginti lytinių organų gleivinę.

Išbandykite pozą „atbula raitelė“: partnerei reikia atsisėsti nugara į vyro veidą. Taip jam atsivers puikus vaizdas, o ji gaus naujų galimybių stimuliacijai.

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į Sekso pozos moters burn upą ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, seksas bus daug malonesnis, jeigu atrasite būdus, kurie leis jums nesigėdyti savo kūno ir mažiau jaudintis.

Kaip tai atlikti: Atsisėskite vienas prieš kitą sulenkę kojas ir šiek tiek atsiloškite, pasiremdami atgal delnais arba dilbiais.

Norint aštresnio kampo ar galimybės daugiau judėti, partneris gali būti pasirėmęs rankomis. Poza intensyvi ir maloni abiems. Husband or wifeė taip pat laisvomis rankomis gali stimuliuoti savo klitorį.

Jis gali jums į burną varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Taigi, kokias pozas rinktis? Iš esmės galimos visos pozos, kuriose spermatozoidai ejakuliacijos metu lengvai pasieks gimdą ir pratęs savo kelionę kiaušialąstės hyperlink.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Facts About Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar