Details, Fiction and Sekso pozos

Abu gulite ant šono, žiūrėdami ta pačia kryptimi. Jūs šiek tiek sulenkiate savo kelius, o jis į jus patenka iš užpakalio.

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

Taip, galbūt kartais į seksą mes žiūrime kaip į dienos rutinos dalį – jis būtinas kaip sotūs pusryčiai, o ir atliekamas kartais mechaniškai, kaip buities darbai.

Jei jums jau yra eighteen metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Aukštesni jausmai. Šioje pozoje moteris guli ant lovos ar stalo krašto, savo kojas užkėlusi ant stovinčio vyro pečių. Abu partneriai turi vienodą kontrolę: vyras savo judesiais, o moteris – savo kojas naudodama vyrui „pristabdyti“.

Tai klasikinės „Misionieriaus“ pozos interpretacija. Moteris guli ant nugaros, laikosi rankomis už lovos krašto galvūgalyje.

lt kviečia pirmą kartą Lietuvos istorijoje švęsti nacionalinę 69 dieną Sekso pozos ir į savo monotonišką kasdienybę įnešti aitriųjų pipiriukų. Nors vieniems šis skaičius primena simbolį, vaizduojan...

Jų pasirinkimą lemia fiziologinės ir psichologinės ypatybės, kiekviena pora pasirenka tinkamas pozas pagal savo norus ir poreikius, vieni mėgsta eksperimentuoti, kiti labiau laikosi tradicinių pozų.

Ši poza taip pat idealiai tinka išbandant „strap-on“ sekso žaislus – Web ir tiems, kurie neturi jokių fizinių apribojimų“, – pridūrė ekspertas.

Tad jeigu kuri nors pusė oralinio sekso nenori, čia negali būti jokios prievartos. Vis dėlto, jeigu norisi partneriui suteikti išsvajotą malonumą, verta pabandyti savo baimes for everyžengti.

Kaip tai atlikti: Atsisėskite vienas prieš packageą sulenkę kojas ir šiek tiek atsiloškite, pasiremdami atgal delnais arba dilbiais.

Po žmogaus klubais rekomenduoju padėti pagalvę. Taip bus sumažintas spaudimas, tenkantis visą darbą atliekančio asmens kaklui, taip pat sudaroma galimybė palaikyti akių kontaktą.“

Nepaisant senovinių veikalų, vakarietiškoje visuomenėje šių temų gana ilgai buvo privengiama, neskaitant pornografijos ir medicininių tyrinėjimų.

Viena iš populiariausių pozų norint pastoti – moteris apačioje. Dar viena poza, tinkanti šiam tikslui, kai vyras būna už nugaros, o ši guli ant šono arba klūpo ant kelių.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Details, Fiction and Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar